Regel-, Dommer- Ordens- & Handicapudvalgets medlemmer

Regel- & Dommerudvalg

Formandskab
Henning Magnussen
Mob.: 2174 3600
docmag3@hotmail.com

Udvalgsmedlemmer
Henrik Madsen
Mob.: 20266331
Mcdyvel@gmail.com

Michael Sander
Mob.: 21376160
michaelsander07@gmail.com

Mogens Holst
Mob.: 40747325
mhp@mh-packaging.dk

Bestyrelsens repræsentant for Regel- & Dommerudvalg
Michael Sander

Ordensudvalg

Formand
Mogens Holst
Mob.: 40747325
mhp@mh-packaging.dk

Udvalgsmedlemmer
Henning Magnussen
Mob.: 2174 3600
docmag3@hotmail.com

Jakob Warrer
Mob.: 2944 7346
jakob.warrer@outlook.dk

Pernille Carlson
tlf. 2343 4794
pernille.carlson@gmail.com

Bestyrelsens repræsentant for Ordensudvalget
Bjarne Kjærside

Handicapudvalg

Formand
Mogens Holst
Mob.: 40747325
mhp@mh-packaging.dk

Udvalgsmedlemmer
Alexander Kristensen
Mob.: 40632772
alexander@abcskilte.dk

Grethe Jensen
Mob.: 27476176
jensen.gmj@gmail.com

Jens Henriksen
Mob.: 20683770
j.henriksen@youseepost.dk

Marianne Madsen
Mob.: 3068 4248
marianne.madsen@hotmail.com

Bestyrelsens repræsentant for Handicapudvalg
Michael Sander